Další přírůstky do rodiny Pascal System

Datum:1.8.2014

Řada hydroizolačních pásů Pascal byla opět rozšířena!

 
Řada výrobků systému Pascal se ke dnešnímu dni opět rozrostla o nové produkty, zajišťující ještě komplexnější řešení plochých střech a spodních staveb objektů. Nově jsme přidali do systému Pascal parozábranu a protiradonovou izolaci Pascal Blockade. Dále máme v nabídce oproti původnímu jednomu typu Pascal Firewall pásy 2, a to Pascal Firewall 4,2 mm a 5,2 mm.
 
Pascal Blockade je 4 mm silný SBS modifikovaný asfaltový pás s kovovou nosnou vložkou vyztuženou skelným rounem pro zvýšení pevnosti vložky. Pás je určen pro vytváření velmi účinných parozábrana ve skladbách plochých střech. Dále v kombinaci s asfaltovými podkladními pásy Pascal jsou vhodné pro vytváření protiradonových bariér ve skladbách hydroizolací spodní stavby. Pás se aplikuje natavením, nebo může být volně položen, svařen v přesazích a fixován zároveň s tepelnou izolací a hydroizolací. Ekvivalentní difuzní tloušťka pásu je minimálně 1500 m. Rozměry pásu jsou 7,5 x 1m, tloušťka 4 mm.
 
Pás Pascal Firewall již v nabídce figuroval, šlo však o pás 4,7 mm silný. Na žádost zákazníků jsme zařadili do nabídky na místo původního jednoho pásu pásy 2, a to 4,2 a 5,2 mm silný. Pásy nyní tloušťkou korespondují s finálními pásy systému Pascal, takže požárně-dělicí pruhy již nejsou zesíleným nebo ztenčeným místem hydroizolačního souvrství, ale lze jej navrhnout adekvátně v odpovídající síle navazujících hydroizolací. Vybrané skladby s pásy Pascal Firewall jsou opatřeny klasifikací Broof (t3). Více v dokumentech ke stažení.
 
 

Výše uvedené pásy doplňují stávající řadu výrobků Pascal: 

 
 
 
 
 
 
 

+420 571 499 625
info@pascal-system.cz
Powered by Programia