Pascal Rapid je registrovaný

Datum:19.10.2009

Pascal Rapid je registrovaný
PASCAL RAPID je kompletizovaný výrobek, skládající se z tepelněizolační desky z expandovaného (pěnového) polystyrenu, na niž je již ve výrobě nakašírován asfaltový hydroizolační pás. Obecně se tyto výrobky označují jako kašírované polystyreny.
Kompletizované tepelněizolační deskové výrobky PASCAL RAPID s nakašírovaným hydroizolačním pásem jsou určeny k vytvoření tepelné izolace jednoplášťových nevětraných plochých střech. Po odborné pokládce tvoří ve střešním plášti kvalitní tepelnou izolaci a zároveň první hydroizolační vrstvu. Používají se jak na nové střechy, tak při rekonstrukcích na dodatečnou tepelnou izolaci stávajících plochých střech. Dodrží-li se nezbytné technologické zásady při pokládce, lze je použít i jako tepelnou izolaci šikmých plochých střech s vodotěsnou izolací z asfaltových pásů.

Pascal Rapid a Zelená úsporám

Zaměření Programu Zelená úsporám vyžaduje využití takových materiálů, výrobků a zařízení a zároveň poskytovaných služeb, které zajistí dosažení cílů Programu a environmentálních přínosů pro společnost a zároveň budou zárukou kvality pro realizátory projektů. Proto je možné z Programu podpořit pouze výrobky, zařízení a technologie uvedené v Seznamu výrobků a technologií.

PASCAL RAPID splňuje všechny podmínky a je zapsán v seznamu výrobků a technologií


+420 571 499 625
info@pascal-system.cz
Powered by Programia